Брифираат од СДСМ: Петре Шилегов води пред Данела во Скопје и СДСМ очекува победа со разлика од 10 илјади гласа

Брифираат од СДСМ дека Петре Шилегов води пред Данела во Скопје и СДСМ очекува победа со разлика од 10 илјади гласа, води СДСМ и во Шуто Оризари, Центар, Карпош и Бутел.

17.10.2021 - 22:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега