Девојка откри како го победила студот: Четири години не користам греење

Клер Де Лис на „ТикТок“ објави видео во кое им кажа на своите фанови дека не користи греење четиир години и така штеди пари.

Де Лис користи различни трикови поради кои не го чувствува студот, а еден од триковите е во облеката што ја купувате.

Девојката советува да се купат неколку дебели маички, а исто така и дебела јакна која ќе ја носите низ дома, додека на стапалата носи влечки, а за вратот користи шал.

03.10.2022 - 19:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега