ФОТО: Ѕвездата на Атлетико, Жоао Феликс ја „улови“ преубавата Корсеиро

 

Ѕвездата на Атлетико Мадрид, Жоао Феликс е „уловен“ на одмор со девојката Маргарида Корсеиро, таа има 18 години, работи како фото модел.

Корсеиро објави фотографија на Инстаграм со Феликс па ја избриша, реагираа медиумите од Португалија кои пишуваат за неверојатната убавина на младата Корсеиро.

 

 
 
 
View this post on Instagram

This brand has my @missus_swimsuits

A post shared by Margarida Corceiro (@magui_corceiro) on Aug 4, 2020 at 11:01am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Margarida Corceiro (@magui_corceiro) on Jun 21, 2020 at 2:12pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.08.2020 - 22:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега