(ФОТО) Лила Филиповска се сликаше полугола: Никој не може да и одолее во ова издание

Македонската водителка Лила Филиповска, изгледа неверојатно и во својата петта деценија во животот. На социјалните мрежи, објави фотографии од кои полудеа сите нејзини обожаватели, особено машките следбеници. Во соработка со бренд, целта на фотосесијата каде што се сликаше полугола е да се истакне новата колекција, со која, како што вели Лила се истакнува вашата женственост. 

Таа изгледа неверојатно, уверете се и сами.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

01.12.2021 - 21:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега