ФОТО: Македонската пејачка уживаше и се сончаше по танга

Поради ситуацијата со коронавирусот многумина се спречени да останат дома и да не летуваат,, но сепак и во нашата земја има каде да се ужива во летните денови.

Младата македонска пејачка Лина Пејовска деновиве уживаше во Охрид од каде што објави и секси фотографија на Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.07.2020 - 20:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега