ФОТО: Македонската водителка вљубена до уши - јавно му изрази љубов на вереникот

Македонската водителка Јана Серафимова ужива во најубавиот период од животот.

Пред извесно време таа му кажа „да“ на својот партнер Горан Петровски, па оттогаш не престана да споделува нивни заеднички фотографии.

Овој пат таа одлучи и да ја покаже својата емотивна страна, па јавно да му изрази љубов на Горан.

„Те сакам“, напиша таа во опис на фотографијата.

22.09.2021 - 10:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега