(ФОТО) Познатата македонка го покажа богатото деколте

Познатата македонка Елеонора Миљковиќ деновиве „предизвикува проблеми“ на припадниците на машкиот пол. На социјалната мрежа „Инстаграм“ сподели повеќе фотографии во провокативни изданија, во кои го покажува своето деколте. 

На сликите Миљковиќ собра илјадници лајкови, како и голем број на коментари. 

Тешко некој да одолее на ова богато деколте, иако самата изјави на социјалните мрежи дека имала операциски зафат за зголемување на големината на нејзините гради. 

 

07.10.2021 - 18:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега