ФОТО: Префрли две „крпчиња“ преку градите, а фановите полудеа

Деми Роуз што и да облече изгледа преубаво и секси.

Секако заслужни за тоа се нејзините бујни облини, па така и овојпат Деми облечена речиси во „крпчиња“ изгледа неодоливо.

Градите ги покри буквално со две крпчиња, а доле облече кусо здолниште.

Потврда за тоа се и многуте коментари и лајкови под објавата .

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi (@demirose)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.05.2021 - 15:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега