ФОТО: Снежна идила во скопската Зоолошка градина

Снежните денови во Скопје ЗОО. Преку ден играње во снегот, навечер сите на топличко.

Погледнете ја оваа снежна идила во скопската Зоолошка градина.

 

23.01.2022 - 15:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега