ФОТО: Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ има топ-тело на 61 година

Оливера, сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ, има топ тело и на 61 година. Таа ја изненади јавноста откако првпат објави слики во костим за капење. Доби комплименти и за изгледот и за младешкиот дух, оти прави стој на раце, но и салто во вода.

„Вака треба да изгледа вистинска дама, а не вештачки и со пластични операции“, „Годините ништо не ти можат“, „Секоја ќест на изгледот, сттавот и достоинството“, пишува во коментарите на „Инстаграм“.

За потсетување, Оливера и Ѓорѓе Балашевиќ се во брак од 1979 година. Тие имаат три деца, ќерките Јована и Јелена и синот Алекса. Освен што се во брак, Оливера долги години е и менаџерката на популарниот музичар.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.07.2020 - 15:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега