ФОТО: Сузана Гавазова со своите облини на плажа во Грција ги крена температурите

Јуни многумина го користат како поволен период за прва летна тура некаде во земјата или надвор од неа, на некоја друга егзотична дестинација како што тоа деновиве го направи македонската фолкерка Сузана Гавазова.

Имено, таа и нејзиниот сопруг Јасмин со двете ќеркички ги полнат батериите на познатиот грчки остров Миконос.

Атрактивната струмичанка во мини бикини со апликација на банкноти од долари ги крена температурите.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

15.06.2022 - 10:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега