ФОТО: Згодната Дилети не остава никого рамнодушен- фановите масовно коментираат за нејзиниот задник

Дилета Леота е една од најубавите спортски новинарки на светот која редовно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм.

Таква е и последната фотографија што ја објави, за која доби скоро 500.000 лајкови за нешто повеќе од два часа. Дилета објави фотографија од тренинг во природа, а фановите масовно коментираат за нејзиниот задник.

„Ако сакате да направите чекор напред, мора да изгубите рамнотежа во одреден момент“, напиша таа во описот на фотографијата.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Diletta Leotta (@dilettaleotta)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.01.2021 - 09:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега