Гавазова позира покрај базен: Посака убаво лето на сите со жежок кадар од бујниот задник (фото)

Фолк пејачката Сузана Гавазова важи за една од најатрактивните и најпровокативните македонски пејачки.

Гавазова по неколкугодишен живот во Шведска, се врати да живее во Македонија, а периодов најмногу е посветена на онлајн концертите на социјалните мрежи.

Таа редовно објавува и фотографии, а на последната таа позира разголена во црн костим за капење, покрај базенот, свртена со грб и со фокус во нејзиниот задник за кој добиваше само пофалби.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Leto 2020 deseto! Vi posakuvam na site ubavo leto!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on Jul 9, 2020 at 9:15am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.07.2020 - 13:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега