Малолетник физички нападнат од друг малолетник

Вчера во 18:00 часот во СВР Скопје, Д.З.(43) од Скопје пријавил дека на 12.06.2024 околу 00:30 часот на подрачјето на Карпош, неговиот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

14.06.2024 - 20:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега