Мисајловски: Главата горе и не заборавајте, ова е наша земја

Ова е наша земја, напиша Мисајловски на фејсбук.

“Главата горе и не заборавајте, ова е ваша земја, ова е земја на сите вие кои што живеете во неа и ничија друга!
ДА ЖИВЕЕ РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА“, напиша на фејсбук потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски

09.06.2021 - 20:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега