Татко си го пронајде мртвиот син во Куманово

Утринава околу 5 часот, 31 годишниот М.С од Куманово, регистриран нарко-зависник е пронајден мртов на улица Егејска Македонија во Куманово.

Телото на момчето го пронашол неговиот татко, информираше полицијата.

Ќе биде извршена обдукција.

најчитано сега