Дел од Центар утре без струја

Центарот за управување со кризи информира дека утре без електрична енергија поради закажани технички зафати ќе останат дел од корисниците во централното градско подрачје.

Според најавите, од 08,30 – 09,30 часот без електрична енергија ќе останат дел од корисниците на ул. Македонија поточно Палата Македонија и сите стопански и нестопански објекти во нејзина близина општина Центар.

 

 

Оцени ја веста

25.08.2015 - 19:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега