ВО ЖИВО: Прес-конференција нa ВМРО-ДПМНЕ

Во 15:30 часот, во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ ќе се одржи прес конференција за медиуми на која што ќе се обрати Антонио Милошоски, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, информираат од партијата.

 

 

 

 

10.03.2017 - 15:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега