Струмица: Затвореник „се оженил" со малолетничка

25-годишниот струмичанец Ш.М. си заработи кривична пријава поради вонбрачен живот со малолетно лице.

Според податоците на полицијата, струмичанецот кој бил пуштен на домашно отсуство од затворот во Штип започнал да живее вонбрачно со малолетничка.

 

17.12.2013 - 13:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега