ВИДЕО: Битолчанки топ средени за матура - погледнете ги креациите

Матурската забава на средното медицинско училиште во Битола

20.05.2014 - 23:32
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега