ВЕДНАШ бришете го Вашиот профил на Facebook (ВИДЕО)

Ако до сега не можевте да си дадете доволно добра  причина за да го направите тој „судбоносен“ потег, погледнете го видеово кое откако ќе го изгледате ќе ве натера ВЕДНАШ да го избришете својот профил од Фејсбук... Засекогаш!

13.06.2014 - 17:44
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега