Познатата пејачка го истетовира задникот: Го крена шорцот за да се пофали на „Инстаграм“ (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Луна Џогани одлучи своето тело да го истетовира уште еднаш и тоа на посебно место.

Имено младата пејачка реши да стави тетоважа на својот задник и тоа на страна каде го истетовирала логото на нивната фирма „Сиктер 52“.

-Луна може да ви ја покаже новата тетоважа, зборуваше Марко Миљковиќ во видеото кое го објавија на Јутјуб, а потоа ја наговори да ја покаже и новата тетоважа, освен тие двете со иницијалите за него и нивната заедничка ќерка кои ги има од претходно.

25.05.2022 - 17:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега