Пукна силиконот на Инди: По тепачката со нејзината сестра, пејачката има нов проблем

По брутална пресметка со сопствената сестра Едита, пејачката Инди Арадиновиќ доживеа нова голгота – пукна силиконот во нејзините гради, поради што мора итно да се оперира.

Таа и самата потврди дека не се работи само за озборување.

-Сè што слушнавте е вистина. Одам на итна операција. Силиконот ми пукна, а во исто време се излизга,  изјави Инди за „Блиц“ и додаде:

„Со оглед на тоа што веќе го менувам силиконот, ќе ги зголемам и градите за една големина“.

Да потсетиме, пејачките и сестрите Едита и Инди Арадиновиќ ја шокираа јавноста кога се појави видео од нивната брутална физичка пресметка. Двете се степале и клоцале среде улица додека непознат млад човек ги разделил. На крајот во кавгата се вмешала мајката на пејачките, која успеала да ги раздели ќерките.

07.02.2023 - 23:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега