Рада Манојловиќ во секси издание: Фановите воодушевени, пејачката изгледа „бомбастично“

 

Рада Манојловиќ со години важи за една од најубавите пејачки на сцената, а иако има 38 години, нејзините многу помлади колешки не можат да и застанат на патот.

Имено, Рада многу се грижи за својот изглед, а освен тоа, за нејзината фигура е заслужна генетиката. Таа често ги истакнува своите атрибути – долги нозе, тенок струк и рамен стомак.

Рада сега на Инстаграм сподели фотографија на која позира во долг зелен фустан со неколку исечоци на стомакот. Додека позирала, во преден план биле нејзините стомачни, како и извајаните нозе.

„Каква мачка“, „Оваа гори“, Радо, ти немаш рамен“, „Бомба и точка“, „Луѓе, погледнете ја таа половина и стомак“, беа коментарите под објавата.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by RADMILA RADA MANOJLOVIC (@radamanojlovic)

01.12.2023 - 21:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега