Српската убавица Сара Дамјановиќ во неверојатно издание: Полугола позира со поглед на море

Српскиот модел Сара Дамјановиќ, во пост на инстаграм ја искажа својата фигура, но и талент за позирање. Имено, на сликата српската убавица позира полугола, со високи чизми на високи потпретици, со поглед на море. 

Уште еднаш ги остави своите следбеници со „подотворена уста“.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by DamnjanovicMiss Asia Global (@saratkd7)

22.11.2021 - 13:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега