Ужас: Велешанец силувал малолетничка

Велешанец силувал малолетника од Свети Николе и заработе кривична пријава.

-Надворешната канцеларија за криминалистички работи Свети Николе поднесе кривичнa пријавa против И.А.(22) од с.Градско, Велес, поради постоење основи на сомнение дека на 21.02.2021 во Свети Николе извршил обљуба над малолетничка, информираат од полиција. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.02.2021 - 17:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега