Видео кое масовно се споделува: Извади заштитна крема и тргна во акција (ВИДЕО)

Јасно е колку е важно да се нанесе крем со заштитен фактор, особено на плажа.

На социјалните мрежи започна да се шири видео на жена, која брзо го реши проблемот.

Имено, некој ја снимал додека нанесува крема за сончање на грбот на нејзиниот грб користејќи мал валјак за боја на долга рачка.

Се уште е непознато каде е направено видеото, но на снимката се слуша смееше од оние кои ја снимаат.

Видеото стана вистински хит, а многумина коментираат дека жената навистина добро се снашла.

„Па, ова е дефиниција на феминизмот: Не ми треба никој, ќе го сторам тоа сама“, „Па, каде ми беше досега умот? "," Ја крадам, не видеото, туку идејата ", беа само некои од коментарите коментари.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.08.2020 - 21:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега