ФОТО: Јелена Јованова објави роденденска фотографија - „Не ми треба филтер“

Македонската актерка Јелена Јованова, која јавноста ја засака преку улогата на Јелена од Драчево во серијата „Преспав“ неодамна стана мајка на својот син Јаков.

Таа денеска слав роденден и одлучи да открие колку години полни.

Актерката објави фотографија на која е без грам шминка, а во опис напиша: „36 и не ми треба филтер“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2020 - 13:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега