ФОТО: Последата објава на Туцаковиќ на Инстаграм ги трогна сите - „И ќе видиш колку мртви цвеќиња си полевал“

Авторката на најголемите хитови во регионот почина во неделата по долгата борба со ракот.

„Престани прв да се јавуваш и ќе видиш колку мртви цвеќиња си полевал“.

Така гласи последната објава на Марина Туцаковиќ на нејзиниот профил на Инстаграм. Таа сподели цитат од автор по име Синиша Буковски. До денеска, нејзиниот пост го лајкнаа повеќе од 16.000 луѓе, а Северина и Нина Бадриќ исто така го коментираа.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marina Tucaković (@marina.tucakovic)

21.09.2021 - 13:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега