ФОТО: Се ожени новинарот од Сител ТВ

Даниел Василев новинарот од Сител ТВ денеска прави свадбена веселба.

Со неговата поубава половина го заиграа првиот танц.

Нека им е со среќа на младите.

14.06.2024 - 20:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега