(ФОТО) Сепак ќе нема свадба: Струмичкиот градоначалник ја раскинал свршувачката со Марија, одлучи да биде „сингл“

Градоначалникот на Струмица, Коста Костадинов, ја раскинал свршувачката со својата поранешна свршеница Марија Десанова, пренесува Фактор

За потсетување, Костадин ја побара за жена Марија на 15 јануари 2021 година, односно пред околу две години. 

Фактор пренесува дека го контактирале градоначалникот, а тој одбил да коментира на оваа тема.

Инаку, во јануари, 2021, тогаш триесетгодишниот пратеник од редовите на СДСМ и портпарол на партијата, Костадиновски, преку својот фејсбук профил го покажа свршеничкиот прстен што и го дал на својата избраничка, Марија Десанова. 

09.12.2022 - 14:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега