Каролина Гочева изрази длабоко сочувство до семејството на Вања Ѓорчевска

 

Македонската пејачка Каролина Гочева изрази длабоко сочувство до семејството на 14-годишната Вања Ѓорчевска која беше убиена минатиот понеделник. 
„Тежок и тажен ден… почивај во мир мила Вања, длабоко сочувство до семејството.
Искрено сочувство и до семејството на господинот Панче од Велес.
Голема, голема трагедија…“, напиша Гочева на социјалната мрежа „Фејсбук“. 

04.12.2023 - 23:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега