Кавадарчани и денес протестираа: Бараат увид во договорот кој двоецот Заев- Бучковски тајно го преговараат со Бугарија

И денес кавадарчани протестираа, барајќи увид во договорот кој двоецот Зоран Заев – Владо Бучковски тајно го преговараат со Бугарија.

-Барикадите продолжуваат и утре!

Во исто време на исто место!, најавуваат кавадарчани.

09.06.2021 - 18:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега