Лила се расоблече - го откри деколтето:Сите гледаат во неа (ФОТО)

Македонската водителка Лила Филиповска во пост на Инстаграм ги шокираше своите следбеници. Имено, таа објави фотографија на која може да се види богатото деколте, рекламирајќи познат бренд за накит.

Уверете се сами. За оваа жена, годините се само бројка.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

29.01.2022 - 14:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега