Малолетник од Скопје се обидел да обљуби малолетничка


Вчера во 20.31 часот во СВР Скопје, 30 – годишен жител на населбата Шуто Оризари - Скопје пријавил дека малолетник од истата населба се обидел да изврши обљуба врз неговата малолетна ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

22.05.2024 - 15:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега