„А од кумот бојлер“ - ваков подарок ретко се гледа на српска свадба (ВИДЕО)

Судејќи според подарокот, ова е најиновативниот кум на сите времиња, бидејќи ваков подарок ретко се гледа на српска свадба.

Само влезот на кумот во салата беше посилен од изборот на подароци. Видеото што се појави на Твитер започна да се шири како пожар на социјалните мрежи, предизвикувајќи насмевки и смешни коментари!

Погледнете го влезот на кумот со подарок на рамото, што воопшто не е лесно, но тој го издржа како маж ...

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.09.2020 - 14:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега