Смеење до солзи: Тасе го помеша името на неговата сопруга со име на друга жена во емисијата „Се или нешто“

Трема немаат само натпреварувачите во „Се или нешто“, туку пред ТВ камерите е збунувачко и за поддршката со која доаѓаат натпреварувачите. Па така Тасе, кој е сопруг на Катерина, за момент го заборави името на својата сопруга додека се претставуваше себеси. 

„Тасе, сопруг на Емилија....“, кажа тој. Водителката Лила го поправи, сопруг на Катерина...

Тасе го доби остриот „женски“ поглед од својата сопруга, а водителката Лила се обиде да го оправда, па прокоментира „И он има трема“...

Видео од овој интересен момент погледнете ТУКА.

 

25.06.2024 - 22:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега