Важеше за божица во 90-те: Сега има речиси 50 години и повторно се расоблече, а има и то да покаже (ВИДЕО)

Американската актерка и ѕвезда на серијата „Чувари на плажата“, Кармен Електра, покрај тоа што глумеше во бројни филмови, позираше и за разни машки списанија, меѓу кои и „Плејбој“.

Во црвен костим за капење кој ги откри сите нејзини заносни облини, жареше и палеше. Играше рамо до рамо со Памела Андерсон и беше олицетворение на сексапил и убавина во доцните 90-ти. Таа неодамна наполни 49 години и изгледа исто толку добро како што изгледаше на почетокот на нејзината кариера.

Додека пред скоро две децении „владееше“ на светската шоу-сцена, Електра денес не е толку успешна - во последните години ги забавуваше гостите како водителка на престижни забави, всушност сепак го наплатува својот сексапил, но не и на толку високо ниво како и досега!

И покрај тоа, таа сè уште изгледа неверојатно во својата петта деценија од животот. Неодамна го потврди тоа со видео на Инстаграм во минијатурно портокалово бикини!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.05.2021 - 13:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега