ФОТО: Антониа Гиговска позираше во бикини, а фановите ја искритикуваа - „Не ти доликува ваква поза“

Поп-пејачката Антониа Гиговска повторно јавно кажа дека не се срами од својот изглед, иако е здебелена. Таа објави фотографија во бикини и напиша: „Си го сакам телото какво и да е. А новата розова боја е почеток на ново патување“. Фотографијата  им се допадна на некои фанови, но имаше и такви што ја критикуваа. „Не ти доликува ваква порностар поза“, гласи еден од коментарите под фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.07.2020 - 11:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега