Муцунски и Арсовска заедно на трибина: Напред Вардар!

 

Кандадидатите за градоначалници, за Град Скопје, Данела Арсовска и за општина Аеродром, Тимчо Муцунски се заедно на трибините на натпреварот меѓу Вардар 1961 и Мешков Брест.

Муцунски објави фотографии на социјалните мрежи на кои може да се види дека се заедно во друштво со поранешниот голман Борко Ристески.

Натпреварот во моментот е на полувреме, а Вардар води со резултат 19-13.

22.09.2021 - 21:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега