Згодната Лидија Вукичевиќ се соблече на плажа во Охрид: Сите воздивнуваат по нејзиното совршено тело (ФОТО)

Актерката Лидија Вукичевиќ важи за една од најубавите дами на балканската јавна сцена. Таа може да се пофали со младешки изглед и совршена линија.

Лидија сега отпатува за Охрид, а оттаму објави серија фотографии на кои позира во бикини.

Лидија уживаше на сонцето и позираше во бел костим за капење, а во преден план беа нејзините бујни гради.

 

25.05.2022 - 20:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега