7 најлоши места за водење љубов

Веројатно претпоставувате какви одвратни работи можете да видите за време на сексот во јавен тоалет, но верувајте ни, вистината е многу полоша – предупредува една жена.

Сепак, некои места за секс се романтични и привлечни само во филмовите и во мислите, што го потврдија читателите на магазинот Гламур, кога ги откриле најлошите места за да водат љубов од своето искуство.

Секс во автомобил во движење

„Понекогаш креветот е сосема обично и досадно место за водење љубов, но подобро е отколку да излетам од патот што се случи во една прилика кога му дадов на мојот дечко орален секс додека тој возеше“.

Во автомобил на пријател

„И покрај тоа што мислите дека сте ги отстраниле сите докази, некои секогаш остануваат, а после срамот го прави своето“.

Водење љубов во природа

„Гребнатини, гребнатини и повеќе гребнатини. Сè уште имам лузна од шумската авантура, иако немам исто момче!“

Секс во базен

„Оваа идеја можеби звучи секси, но кога ќе ја земете предвид хлорираната вода во очите, групата деца кои одеднаш доаѓаат на пливање, или фактот дека базените се знае дека имаат сè, не е баш толку секси“.

Топол секс во песок

„Сексот на плажа звучи многу романтично, но песокот ќе стигне до вашите интимни делови! Секогаш понесувајте крпа или лежалка, никогаш директно на песок!“

Во родителскиот дом

„Двојките честопати минуваат неоткриени, но ако тоа се случи случајно, ќе бидете непријатно до крајот на животот“.

Секс во јавен тоалет

„Веројатно претпоставувате што е одвратното нешто што можете да го видите таму, но верувајте ми, вистината е многу полоша“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2020 - 10:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега