(ФОТОГАЛЕРИЈА) ДУИ: Многу не има - ни се преплавија канцелариите низ државата со поддршка за Османи

Од ДУИ испратија фотогралерија до медиумите, заедно со соопштение во кое се наведува дека нивните канцеларии биле преполни со приврзаници на партијата, за да ја изразат својата поддршка за Бујар Османи, кој ќе ја трча претседателската трка.

23.02.2024 - 15:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега