Министерот Филипче денеска во 13:30 часот ќе одржи прес-конференција

Министерот за здравство Венко Филипче, денеска во 13:30 часот ќе одржи прес-конференција на која ќе ги соопшти новитетите во врска со коронавирусот во земјава.

Прес-конференцијата во живот проследете ја на следниот линк:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.09.2020 - 11:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега