Нападната вработена во скопските клиники

Вработена во скопските клиники вчера била нападната пред една од клиниките по нејзиното работно време.

Како што пријавила во полиција, нападот се случил по претходно недоразбирање со К.К.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

МАКФАКС

14.09.2021 - 17:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега