Пронајдени се три мртви тела во Белград

На различни локации денеска се пронајдени три безживотни тела. „Телеграф“ пренесува дека првата локација каде било најдено тело е железничка станица во Ресник, до железничката пруга. Тоа тело е испратено на Институт за судска медицина и истото било пред распаѓање.

После овој настан, неколку часа подоцна биле пронајдени уште две тела, во иста состојба, едното во стан во Палилула, другото во стан во Борча.

Третата жртва била маж, на само 35 години.

22.09.2021 - 10:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега