Пронајдено 15-годишното момче од Скопје кое беше пријавено за исчезнато

Вчера во 20:40 часот на ул. „Кеј Димитар Влахов“ во Скопје полициски службеници го пронашле 15-годишниот Н.Т.од Скопје, за кого на 17.02.2020 било пријавено дека се оддалечил од домот, информира МВР.
Полицијата соопшти дека на 13.07.2020 во 01:00 часот тој бил предаден на неговата мајка.
 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.07.2020 - 11:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега