Среде емисија во живо, бубачка и шеташе по вратот- српската водителка со неочекувана реакција (ВИДЕО)

Малку морничава ситуација се случила во програма на српската телевизија „ТВ Прва“, кога на водителката, средe пренос во живо од студиото, голема бубачка почнала да ѝ шета по вратот.

Интересно е тоа што таа воопшто не изреагирала, а снимката стана хит на социјалните мрежи.

Дали водитеката не била свесна што ѝ се случува, или била доволно храбра, не сакајќи да ја прекине програмата во живо поради „непоканетиот гостин’“, проценете сами.

 
 
 
View this post on Instagram

Voditeljka Vesti TV PRVA Roksanda Babić imala je gosta na vratu tokom čitanja vesti. Kako biste vi odreagovali?

A post shared by Portal Telegraf.rs/JETSET (@telegraf_jetset) on Aug 10, 2020 at 3:34pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.08.2020 - 22:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега