ВИДЕО: Случајно или намерно се спушти маичката - Сораја ги покажа џиновските силкони додека возеше автомобил

Српската старлета Сораја Вучелиќ со секоја своја објава на социјалните мрежи привлекува внимание. Неодамна таа соопшти дека  се омажила на тајна церемонија во Холандија, како и дека нејзиниот сопруг е милионер кој живее на релација Холандија – Русија.

Во последно време Сораја споделува доста провокативни снимки и фотографии на Инстаграм.

Овој пат направи чекот напред, па додека се возеше во автомобил го покажа огромното деколте.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Sara  (@sorajavucelic)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2021 - 14:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега