Жена истепала жена оти и го товариле автомобилот со „пајак“

На 29.02.2024 во 00.40 часот во СВР Куманово, В.И.(30), вработена во Јавно претпријатие „Куманово паркинг“, пријавила дека на работното место во депо на „пајак“ службата била физички нападната,

Според пријавата, таа е нападната од едно женско лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

29.02.2024 - 17:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега